Nauja Išpardavimas! 40cm/70cm Plečia Pinučių Tvora Ištraukiama Tvora Dirbtinis Sodo Augalų Tvora UV apsauga Privatumo Ekranas, Lauko, Patalpų

40cm/70cm Plečia Pinučių Tvora Ištraukiama Tvora Dirbtinis Sodo Augalų Tvora UV apsauga Privatumo Ekranas, Lauko, Patalpų

Nauja prekė

€6.28

-27%

€8.72

Yra sandėlyje

999 Prekės

Pageidavimai

Žymos: tvora ekranas, granulių ekranas, tvoros žolė, vejos ornamentu, priekiniai vartai, aukštos tvoros, miršta tvora, stalas skydas, sodas ekranas, fenc.

Kulka Taškų:

1、Medžiaga: tvoros yra gluosnio medienos ir dirbtinės žalieji plotai viršuje yra dirbtinai susieta.Tai yra labai realus, ir daro savo sodą, pilną žalia ir pilna gyvybės.

2、Paprastas įrengimas: mediniai kuolai yra varomas į dirvožemį, ir medinės tvoros gali būti nustatytas lygiosios arba viela.Tiesiog juos tvarkyti, kad jūsų sodas atrodo kitaip.

3、Į tampus tvora turi unstretched aukštis 40cm; kai plotis 1m, aukštis yra maždaug 37cm; kai plotis-1,5 m, aukštis apie 35cm; kai plotis 2m, aukštis apie 30cm.

4、Taikoma vieta: Šis ištraukiama medinė tvora gali būti naudojamas prekybos centras, apdailos, KTV baruose, restoranuose, parkuose ir kitose vietose, dėl atostogų veiklą žalieji plotai, kuris yra puikus vaizdas.

5、Pastabos: medinės tvoros, kurios visos yra matuojamas ranka.Nemokamai tempimo kintamieji yra gana didelis.Minėtų matavimų yra apie 2-5cm.Tai yra normalu, kad jums suprasti, dydį.Aš tikiuosi, jūs galite suprasti!

Aprašymas:

Pavadinimas: Bagažo tvora

Medžiaga: tvoros yra gluosnio, ir dirbtinis, žaliųjų vynuogių, yra dirbtinai susijusi.

Taikoma vieta: prekybos centras, apdailos, KTV baras, restoranas, parkas, kieme ar kitose vietose.

Specifikacija:

40cm Tipas (unstretched):

Ištemptas iki 100cm pločio, apie 37cm aukštas

Ištemptas iki 150cm pločio, apie 35cm aukščio

Ištemptas iki 200cm pločio, apie 30cm aukščio.

70cm Tipas(unstretched):

Ištemptas iki 100cm pločio, apie 67 cm aukšta

Ištemptas iki 150cm pločio, apie 63cm aukštas

Ištemptas iki 200cm pločio, apie 52cm aukščio.

Gamybos procesas : rankinis

Įpakavimas: kartoninė

Svoris: apie 460g/800g

Naudojimo instrukcijos:

1. Teleskopinis medinės tvoros, kurios visos yra matuojamas ranka.Nemokamai tempimo kintamieji yra gana didelis.Minėtų matavimų yra apie 2-5cm.Tai yra normalu, kad jums suprasti, dydį.Aš tikiuosi, jūs galite suprasti!

2. Į tampus tvora turi unstretched aukštis 40cm; kai plotis 1m, aukštis yra maždaug 37cm; kai plotis-1,5 m, aukštis apie 35cm; kai plotis 2m, aukštis apie 30cm.

Pakavimo sąrašas:

1* Ištraukiama Tvora

Parama Drop laivyba
priimti Didmeninė
Slėgio Apdorotų Medienos Tipas Cheminis, Gamta
Frame Material Kita
3 funkcija dekoratyvinės tvoros
Funkcija Eco-Friendly, Lengvai Sumontuojamas
Tipas Aptvarai, Grotelės & Vartai
2 funkcija medinės tvoros
Modelio Numeris tvora
savybės1
Rėmo Apdaila Kita

Parašyti atsiliepimą

40cm/70cm Plečia Pinučių Tvora Ištraukiama Tvora Dirbtinis Sodo Augalų Tvora UV apsauga Privatumo Ekranas, Lauko, Patalpų

40cm/70cm Plečia Pinučių Tvora Ištraukiama Tvora Dirbtinis Sodo Augalų Tvora UV apsauga Privatumo Ekranas, Lauko, Patalpų

Susijusios