Apie mus

Rinkoje sėkmingai veikiame nuo 2013 metų. Todėl galite būti tikri dėl Victoria's secret prekių originalumo ir mūsų patikimumo. Stengiamės savo Klientams pasiūlyti kuo įvairesnį Victoria's secret prekių asortimentą, veikti operatyviai ir nė vieno Jūsų nenuvilti. Matyt tai atsispindi ir Jūsų paliktuose komentaruose. Už juos esame labai dėkingi.

Mes tikime, kad ne tik prekės kokybė, bet ir paslaugų kokybė tiekiant prekę padeda formuoti glaudžius ilgalaikius ryšius su klientais dėl to mes siūlome tik geriausią prekę, kuri ne tik atitiks bet ir viršys jūsų lūkesčius. Mūsų tikslas turėti ilgalaikius santykius su mūsų klientais dėl to mes siūlome kokybišką prekę ir operatyvų klientų aptarnavimą.  

Mums svarbu, kad įsigyta prekė pabrėžtų tik privalumus ir paslėptų trūkumus dėl to jums pageidaujant jūsų nurodytu el.paštu arba telefonu bus pateikti visi įmanomi prekių išmatavimai, kurie garantuos, kad jūs įsigysite reikiamą ir tinkamą prekę. Taip bus sutaupytas jūsų brangus laikas atvykimui į parduotuvę. Jei jūs turite galimybę atvykti į mūsų parduotuvę, maloniai jūsų lauksime adresu, nurodytų kontaktų skiltyje, suderintu jums patogiu laiku.

Mes siūlome ne tik originalius prekių gamintojo derinius, bet taip pat derinius, sudarytus mūsų pačių, taip norėdami atskleisti prekių įvairovę.

Prekių pristatymas galimas ne tik visoje Lietuvos teritorijoje, bet ir už jos ribų, mokant už prekių pristatymą Lietuvos Pašto nurodytais tarifais. Pristatymo mokestis gali kisti priklausomai nuo jūsų pasirinkto prekės pristatymo termino. Taip pat, prekes galite atsiimti mūsų ofise, Vilniuje, jums patogiu metu prieš tai suderinę laiką el.paštu arba telefonu.